Wybrany wątek opinii

Najlepszy jest parking dla gosci hotelu sowa. tam zeby zaparkowac trzeba jechac po chodniku wzdluz. kara 1500zl i 8 pkt karnych.
(2026.01.09)
Maja też parking od zaplecza
Tsom (2026.01.10)
Jest wjazd i parking od tyłu. Nie trzeba ganiać po chodniku.
KapitanSzyderca (2026.01.10)
Powrót do komentarzy