Wybrany wątek opinii
Najlepszy jest parking dla gosci hotelu sowa. tam zeby zaparkowac trzeba jechac po chodniku wzdluz. kara 1500zl i 8 pkt karnych.
Do moderacji
Odpowiedz
24
5
Maja też parking od zaplecza
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Jest wjazd i parking od tyłu. Nie trzeba ganiać po chodniku.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0