UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najlepszy jest parking dla gosci hotelu sowa. tam zeby zaparkowac trzeba jechac po chodniku wzdluz. kara 1500zl i 8 pkt karnych.


Anuluj