UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A ja powiem jako kierowca od 1973 roku i jeszcze dłużej pieszy, że od dobrych paru lat Zarząd Dróg i oficer rowerowy są obciążeniem Prezydenta. Czasami jak powyższa decyzja poprawiają poprzednie zaniedbania, ale 90 % uważam za błędy.. Nie rozumieją, że Eg. to miasto bardzo zmotoryzowane i rozległe i chcą nas na siłę wsadzić na rowery niezależnie od wieku i nakłonić do pieszych wędrówek z ciężkimi siatkami z zakupami.