UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale co Ci sie nie podoba?! Fajny konkurs dla mlodych ludzi z pasją, nie chcesz nie bierz udzialu ale nie krystykuj starań innych, bo choćby stawali na rzęsach tobie i tak będzie pod gorke
Ale co Ci sie nie podoba?! Fajny konkurs dla mlodych ludzi z pasją, nie chcesz nie bierz udzialu ale nie krystykuj starań innych, bo choćby stawali na rzęsach tobie i tak będzie pod gorke