UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale co Ci sie nie podoba?! Fajny konkurs dla mlodych ludzi z pasją, nie chcesz nie bierz udzialu ale nie krystykuj starań innych, bo choćby stawali na rzęsach tobie i tak będzie pod gorke


Anuluj