Wybrany wątek opinii
Wcisła powinien być uznany za zdrajcę Elbląga. Przekop Mierzei Wiślanej mu przeszkadzał, rozwój Elbląg, Tolkmicka, Fromborka, miejscowości nad Zalewem Wiślanym przeszkadzało, Kolej Nadzalewowa przeszkadzała, rozbudowa portu w Elblągu też mu się nie podobała, dla Elbląga wywalczył 0.00 zł.
Do moderacji
Odpowiedz
97
17
W ramach unijnego wsparcia w wysokości 40 milionów euro na modernizację i rozwój portu w Elblągu. To kogo chcesz pod topór stawiać? Chyba rząd PiS.
Do moderacji
Odpowiedz
12
27
A kto zablokował pieniądze z KPO. Tusk czym się chwalił. Teraz rząd Tuska rezygnuje z kilkudziesięciu miliardów środków z KPO bo nie ma pieniędzy na wkład własny. Kłamstwa cały czas dla lemingów.
GADAMY, i nic nie robimy.
Do moderacji
Odpowiedz
19
6