UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wcisła powinien być uznany za zdrajcę Elbląga. Przekop Mierzei Wiślanej mu przeszkadzał, rozwój Elbląg, Tolkmicka, Fromborka, miejscowości nad Zalewem Wiślanym przeszkadzało, Kolej Nadzalewowa przeszkadzała, rozbudowa portu w Elblągu też mu się nie podobała, dla Elbląga wywalczył 0.00 zł.