Wybrany wątek opinii

Ooo to na cześć swojego wodza puściliście ale on po polsku słabo po ichniemu tylko polecenia. Ale plusik będzie. Rudy doceni. A my oczywiście zapamiętamy....
(2026.01.04)
Idiota?
(2026.01.04)
Tak. Każdy kto jeszcze wierzy rudemu. Każdy kto myśli, że Polaków można usunąć z ich rdzennych ziem. Każdy kto myśli, że można siać wrogą Polsce i Polakom propagandę.
(2026.01.04)
W Moskwie więcej śniegu czy ukraińskich dronów, Stiopka ?
Ksiądz Kaszanka (2026.01.08)
Powrót do komentarzy