Wybrany wątek opinii
Ooo to na cześć swojego wodza puściliście ale on po polsku słabo po ichniemu tylko polecenia. Ale plusik będzie. Rudy doceni. A my oczywiście zapamiętamy....
Do moderacji
Odpowiedz
2
10
Idiota?
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Tak. Każdy kto jeszcze wierzy rudemu. Każdy kto myśli, że Polaków można usunąć z ich rdzennych ziem. Każdy kto myśli, że można siać wrogą Polsce i Polakom propagandę.
Do moderacji
Odpowiedz
1
9
W Moskwie więcej śniegu czy ukraińskich dronów, Stiopka ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0