UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ooo to na cześć swojego wodza puściliście ale on po polsku słabo po ichniemu tylko polecenia. Ale plusik będzie. Rudy doceni. A my oczywiście zapamiętamy....


Anuluj