UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ooo to na cześć swojego wodza puściliście ale on po polsku słabo po ichniemu tylko polecenia. Ale plusik będzie. Rudy doceni. A my oczywiście zapamiętamy....
Ooo to na cześć swojego wodza puściliście ale on po polsku słabo po ichniemu tylko polecenia. Ale plusik będzie. Rudy doceni. A my oczywiście zapamiętamy....