Wybrany wątek opinii

Tzw. grupa wodna jako pierwsza powinna zostać prześwietlona przez służby po zmianie władzy. Tylko czy mamy tyle cel w Elblągu i chociaż jednego uczciwego prokuratora...
(2026.01.02)
Tak, mamy dzielnego prokuratora Śliwkę
(2026.01.04)
Powrót do komentarzy