UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tzw. grupa wodna jako pierwsza powinna zostać prześwietlona przez służby po zmianie władzy. Tylko czy mamy tyle cel w Elblągu i chociaż jednego uczciwego prokuratora...


Anuluj