UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tzw. grupa wodna jako pierwsza powinna zostać prześwietlona przez służby po zmianie władzy. Tylko czy mamy tyle cel w Elblągu i chociaż jednego uczciwego prokuratora...
Tzw. grupa wodna jako pierwsza powinna zostać prześwietlona przez służby po zmianie władzy. Tylko czy mamy tyle cel w Elblągu i chociaż jednego uczciwego prokuratora...