Wybrany wątek opinii

A przepraszam dlaczego w ogole to jest przedmiotem przetargu.. Brama należy do miasta, sklepik w ratuszu należy do miasta. Dlaczego miasto samonsie za to nie weźmie tylko podzleca?
(2026.01.02)
Zrozum, że wszystko idzie w zamówieniach publicznych. Zapytanie ofertowe, Wykonawca i umywasz ręce. Dotyczy zarówno umów okresowych jak i każdego eventu w tym mieście: Święto Chleba przetarg. Jarmark Świąteczny przetarg. Wyjątki od reguły są rzadkie np. Biegu Piekarczyka nie robi prywaciarz skoro jest MOSiR i ma zaplecze.
Darecki42 (2026.01.02)
Powrót do komentarzy