UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A przepraszam dlaczego w ogole to jest przedmiotem przetargu.. Brama należy do miasta, sklepik w ratuszu należy do miasta. Dlaczego miasto samonsie za to nie weźmie tylko podzleca?
A przepraszam dlaczego w ogole to jest przedmiotem przetargu.. Brama należy do miasta, sklepik w ratuszu należy do miasta. Dlaczego miasto samonsie za to nie weźmie tylko podzleca?