Wybrany wątek opinii

żyje się co raz lepiej i taniej. trzeba tylko dokończyć rozliczenie katoprawicy okradającej Polskę i Polaków. zarzuty, sąd, wyrok i na leżaki za kraty.
(2026.01.02)
Co za leming buhahaha
(2026.01.02)
Powrót do komentarzy