Wybrany wątek opinii
żyje się co raz lepiej i taniej. trzeba tylko dokończyć rozliczenie katoprawicy okradającej Polskę i Polaków. zarzuty, sąd, wyrok i na leżaki za kraty.
Do moderacji
Odpowiedz
26
36
Co za leming buhahaha
Do moderacji
Odpowiedz
2
1