UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

żyje się co raz lepiej i taniej. trzeba tylko dokończyć rozliczenie katoprawicy okradającej Polskę i Polaków. zarzuty, sąd, wyrok i na leżaki za kraty.


Anuluj