UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
żyje się co raz lepiej i taniej. trzeba tylko dokończyć rozliczenie katoprawicy okradającej Polskę i Polaków. zarzuty, sąd, wyrok i na leżaki za kraty.
żyje się co raz lepiej i taniej. trzeba tylko dokończyć rozliczenie katoprawicy okradającej Polskę i Polaków. zarzuty, sąd, wyrok i na leżaki za kraty.