Wybrany wątek opinii

Oby nie był gorszy niż 2025... oby!
(2026.01.02)
Gorszy nie będzie bo i tak jest dobrze a w gospodarce jest jeszcze lepiej o czym kilkakrotnie zapowiedział Nawrocki w orędziu z dumą o G20 u Trumpa na Florydzie. Widzi sam pan prezydent że Donald Tusk jest najlepszym premierem i te G20 to zasługa właśnie KO. I bardzo dobrze że jest dumny z G20 pan Karol. My wszyscy Polacy i patrioci jesteśmy dumni z panem Tuskiem!!! Tak trzymać.
(2026.01.02)
Powrót do komentarzy