UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gorszy nie będzie bo i tak jest dobrze a w gospodarce jest jeszcze lepiej o czym kilkakrotnie zapowiedział Nawrocki w orędziu z dumą o G20 u Trumpa na Florydzie. Widzi sam pan prezydent że Donald Tusk jest najlepszym premierem i te G20 to zasługa właśnie KO. I bardzo dobrze że jest dumny z G20 pan Karol. My wszyscy Polacy i patrioci jesteśmy dumni z panem Tuskiem!!! Tak trzymać.