Wybrany wątek opinii

???... jacy dziennikarze ? chyba nie z portelu, którzy są tubą uśmiechniętej "władzy". Przekręt roku, mam nadzieję, że ktoś zajmie się tym z urzędu (nie z UM oczywiście)
(2026.01.02)
Tuba uśmiechniętej władzy ? Przecież to pistel w komentarzach często tussk albo tfusk.
Portel jak tvpis (2026.01.02)
Powrót do komentarzy