Wybrany wątek opinii
???... jacy dziennikarze ? chyba nie z portelu, którzy są tubą uśmiechniętej "władzy". Przekręt roku, mam nadzieję, że ktoś zajmie się tym z urzędu (nie z UM oczywiście)
Do moderacji
Odpowiedz
15
4
Tuba uśmiechniętej władzy ? Przecież to pistel w komentarzach często tussk albo tfusk.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1