UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
???... jacy dziennikarze ? chyba nie z portelu, którzy są tubą uśmiechniętej "władzy". Przekręt roku, mam nadzieję, że ktoś zajmie się tym z urzędu (nie z UM oczywiście)
???... jacy dziennikarze ? chyba nie z portelu, którzy są tubą uśmiechniętej "władzy". Przekręt roku, mam nadzieję, że ktoś zajmie się tym z urzędu (nie z UM oczywiście)