UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

???... jacy dziennikarze ? chyba nie z portelu, którzy są tubą uśmiechniętej "władzy". Przekręt roku, mam nadzieję, że ktoś zajmie się tym z urzędu (nie z UM oczywiście)


Anuluj