Wybrany wątek opinii

PTTK musiało zrobić duże oczy, że jak, że nie oni.
xxl (2026.01.02)
@xxl - A co oni tak naprawdę dla nas Elblążan robią przez cały rok, nie licząc tzw. sobót z przewodnikiem?
(2026.01.02)
PTTK organizuje wycieczki po Polsce, wycieczki i zajęcia dla dzieci z elblaskich przedszkoli i szkół, złazy, maraton rowerowy, plenery i wystawy fotograficzne, wykłady, itd. Poczytaj na stronie w internecie.
(2026.01.04)
Powrót do komentarzy