Wybrany wątek opinii
PTTK musiało zrobić duże oczy, że jak, że nie oni.
Do moderacji
Odpowiedz
12
9
@xxl - A co oni tak naprawdę dla nas Elblążan robią przez cały rok, nie licząc tzw. sobót z przewodnikiem?
Do moderacji
Odpowiedz
5
7
PTTK organizuje wycieczki po Polsce, wycieczki i zajęcia dla dzieci z elblaskich przedszkoli i szkół, złazy, maraton rowerowy, plenery i wystawy fotograficzne, wykłady, itd. Poczytaj na stronie w internecie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0