UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@xxl - A co oni tak naprawdę dla nas Elblążan robią przez cały rok, nie licząc tzw. sobót z przewodnikiem?
@xxl - A co oni tak naprawdę dla nas Elblążan robią przez cały rok, nie licząc tzw. sobót z przewodnikiem?