UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szacunek dla wszystkich służb i prezydenta miasta za sprawne i szybkie działania przy sytuacjach kryzysowych. Widać, że każdy wie co ma robić w takich sytuacjach i wszystko idzie sprawnie.

Mieszkaniec 22

Anuluj