UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szacunek dla wszystkich służb i prezydenta miasta za sprawne i szybkie działania przy sytuacjach kryzysowych. Widać, że każdy wie co ma robić w takich sytuacjach i wszystko idzie sprawnie.
Mieszkaniec 22
Szacunek dla wszystkich służb i prezydenta miasta za sprawne i szybkie działania przy sytuacjach kryzysowych. Widać, że każdy wie co ma robić w takich sytuacjach i wszystko idzie sprawnie.
Mieszkaniec 22