UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe po co ludziom mieszać w głowach, jak większość z bas i tak robi błędy ortograficzne. Może młodzi zapamiętają zmiany, ale starsi ? Tak samo jak drażni mnie dzisiejsze określenie; gościnia, psycholożka itd..

J124

Anuluj