UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe po co ludziom mieszać w głowach, jak większość z bas i tak robi błędy ortograficzne. Może młodzi zapamiętają zmiany, ale starsi ? Tak samo jak drażni mnie dzisiejsze określenie; gościnia, psycholożka itd..
J124