UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale bym zobaczył taką Danusię Holecką z kamizelkorzem Rachoniem, którzy prowadziliby galę prezydenta, a gwiazdą wieczoru byłby ten od majteczek w kropeczki

Ignaś35

Anuluj