Wybrany wątek opinii

Nawet tutaj boicie się publikować. Życzę wam odwagi i odrobiny niezależności. To, że, podobno, bierzecie kasę od niemców nie musi oznaczać służalczej postawy wobec tuskanów? Czy nie?
(2025.12.31)
Lepsza to służalcza postawa wobec kaczanów i wszelkich innych putinowców.
(2025.12.31)
Powrót do komentarzy