Wybrany wątek opinii
Nawet tutaj boicie się publikować. Życzę wam odwagi i odrobiny niezależności. To, że, podobno, bierzecie kasę od niemców nie musi oznaczać służalczej postawy wobec tuskanów? Czy nie?
Do moderacji
Odpowiedz
9
9
Lepsza to służalcza postawa wobec kaczanów i wszelkich innych putinowców.
Do moderacji
Odpowiedz
8
8