UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nawet tutaj boicie się publikować. Życzę wam odwagi i odrobiny niezależności. To, że, podobno, bierzecie kasę od niemców nie musi oznaczać służalczej postawy wobec tuskanów? Czy nie?
Nawet tutaj boicie się publikować. Życzę wam odwagi i odrobiny niezależności. To, że, podobno, bierzecie kasę od niemców nie musi oznaczać służalczej postawy wobec tuskanów? Czy nie?