UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nawet tutaj boicie się publikować. Życzę wam odwagi i odrobiny niezależności. To, że, podobno, bierzecie kasę od niemców nie musi oznaczać służalczej postawy wobec tuskanów? Czy nie?


Anuluj