Wybrany wątek opinii

Pamiętam zimę z opadami śniegu i zaspami po 2-3 metry. Dziś mamy do 75 centymetrów i jest armagedon.... Przedtem staliśmy nad przepaścią, dziś zrobiliśmy krok naprzód....
akuku (2025.12.31)
@akuku - miło mi iż ktoś pilnuje moich wpisów. Zong w tym iż je minusuje.....
aukuk (2025.12.31)
Powrót do komentarzy