Wybrany wątek opinii
Pamiętam zimę z opadami śniegu i zaspami po 2-3 metry. Dziś mamy do 75 centymetrów i jest armagedon.... Przedtem staliśmy nad przepaścią, dziś zrobiliśmy krok naprzód....
Do moderacji
Odpowiedz
11
2
@akuku - miło mi iż ktoś pilnuje moich wpisów. Zong w tym iż je minusuje.....
Do moderacji
Odpowiedz
0
1