UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pamiętam zimę z opadami śniegu i zaspami po 2-3 metry. Dziś mamy do 75 centymetrów i jest armagedon.... Przedtem staliśmy nad przepaścią, dziś zrobiliśmy krok naprzód....

akuku

Anuluj