UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pamiętam zimę z opadami śniegu i zaspami po 2-3 metry. Dziś mamy do 75 centymetrów i jest armagedon.... Przedtem staliśmy nad przepaścią, dziś zrobiliśmy krok naprzód....
akuku
Pamiętam zimę z opadami śniegu i zaspami po 2-3 metry. Dziś mamy do 75 centymetrów i jest armagedon.... Przedtem staliśmy nad przepaścią, dziś zrobiliśmy krok naprzód....
akuku