Wybrany wątek opinii

To Miasto to jest jakaś Porażka. Oprócz, ,starego Miasta "nie ma tu nic do oglądania.
(2025.12.30)
A dla mnie Elbląg to powód do dumy, żyję tutaj ponad 50 lat, więc wiem jak się zmieniał przez te lata i nie chciałbym mieszkać gdzie indziej, martwią mnie za to jego mieszkańcy wiecznie niezadowoleni malkontenci.
(2025.12.30)
Powrót do komentarzy