Wybrany wątek opinii
To Miasto to jest jakaś Porażka. Oprócz, ,starego Miasta "nie ma tu nic do oglądania.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
A dla mnie Elbląg to powód do dumy, żyję tutaj ponad 50 lat, więc wiem jak się zmieniał przez te lata i nie chciałbym mieszkać gdzie indziej, martwią mnie za to jego mieszkańcy wiecznie niezadowoleni malkontenci.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1