UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dla mnie Elbląg to powód do dumy, żyję tutaj ponad 50 lat, więc wiem jak się zmieniał przez te lata i nie chciałbym mieszkać gdzie indziej, martwią mnie za to jego mieszkańcy wiecznie niezadowoleni malkontenci.


Anuluj