Wybrany wątek opinii

No wieje, wieje! Ale to jest proszę Państwa wiatr zmian, wiatr nadziei, wiatr niosący Nam to, co najważniejsze, najtrwalsze, najbardziej inspirujące. Dlatego obiecuję Wam, że jeśli poprzecie mnie i moją inicjatywę, otrzymam wówczas szansę na reprezentowanie Waszych spraw, Waszych wiatrów, Waszej cofki! Brawooooo!!!
Candydat (2025.12.27)
@Candydat - Obiecywaczy ci u nas panie cały worek, w ordynacji wyborczej powinien sie znajdować zapis, że jeśli wybrany kandydat nie spełni obietnicy wyborczej w ciągu jednego roku, to powinien być odwołony, bo cóž takiemu obiecać, kłamliwą obiecanką kupuje sobie stołek czyli pensję na cztery lata, gdyby tak jeszcze kazali zwracać tą roczną pensję, to može by się tak nie pchali do tego koryta
Likwidator koryt (2025.12.28)
@Candydat - Sami fraerzyytu piszą
(2025.12.29)
A ty jesteś jednym z nich...
(2025.12.29)
Powrót do komentarzy