UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No wieje, wieje! Ale to jest proszę Państwa wiatr zmian, wiatr nadziei, wiatr niosący Nam to, co najważniejsze, najtrwalsze, najbardziej inspirujące. Dlatego obiecuję Wam, że jeśli poprzecie mnie i moją inicjatywę, otrzymam wówczas szansę na reprezentowanie Waszych spraw, Waszych wiatrów, Waszej cofki! Brawooooo!!!

Candydat

Anuluj