Wybrany wątek opinii
Życzę spokoju, radosci, pogody ducha, celebrowania chwil z rodziną, długich wspólnych spacerów, rozmów, na które na codzien brakuje nam czasu, a to przecież najwazniejsze by wiedziec co czują, przeżywają nasi najblizsi i z czym się borykają! Życzę mniej stresu i więcej prywatności bez wrzucania zdjęć stołu i jedzenia bo niektorym tego bardzo brakuje ! Cisza i delikatność cechuje święta Bożego Narodzenia, lans zostawmy na później
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
A po co to piszesz, do kogo ? Pozwól że każdy sam zdecyduje jakie toleruje świeta !
Do moderacji
Odpowiedz
0
4