UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Życzę spokoju, radosci, pogody ducha, celebrowania chwil z rodziną, długich wspólnych spacerów, rozmów, na które na codzien brakuje nam czasu, a to przecież najwazniejsze by wiedziec co czują, przeżywają nasi najblizsi i z czym się borykają! Życzę mniej stresu i więcej prywatności bez wrzucania zdjęć stołu i jedzenia bo niektorym tego bardzo brakuje ! Cisza i delikatność cechuje święta Bożego Narodzenia, lans zostawmy na później