UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg jest tak blisko Rosji (pół godziny drogi), że w razie "W" nie ma sensu się chować w bunkrach, których de facto nie ma tylko trzeba się ewakuować na zachód Polski.
Elbląg jest tak blisko Rosji (pół godziny drogi), że w razie "W" nie ma sensu się chować w bunkrach, których de facto nie ma tylko trzeba się ewakuować na zachód Polski.