Wybrany wątek opinii

Najwiecej to sklepy wyrzucają a mieszkańcy Elbląga zawsze pomagają
(2025.12.23)
bo sklepy prowadzą kosmici, a wszyscy elblążanie to anioły, tak?
grad (2025.12.23)
Powrót do komentarzy