Wybrany wątek opinii
Najwiecej to sklepy wyrzucają a mieszkańcy Elbląga zawsze pomagają
Do moderacji
Odpowiedz
17
3
bo sklepy prowadzą kosmici, a wszyscy elblążanie to anioły, tak?
Do moderacji
Odpowiedz
6
5