Wybrany wątek opinii

Eee tam, większy dym bedzie chyba ze sprawą ze świetlicy w SP16.
Jerzy77 (2025.12.20)
@Jerzy77 - a co sie wydarzyło?
(2025.12.20)
@Jerzy77 - Jakieś szczegóły? Jestem ciekaw, bo uczęszczałem do SP16 na początku wieku i również nie wspominam świetlicy dobrze, ale panie, które wtedy nas pilnowały już pewnie są dawno na emeryturze, a może i w zaświatach. Ale to nie tak, że działo się tam coś, co podpadało pod jakiś paragraf. Ot, nudne miejsce, w którym po prostu człowiek nie chciał być, bo się nudził i czas dłużył się niemiłosiernie. Najgorsze rzeczy działy się pomiędzy uczniami (w szesnastce nie brakowało patoli), a te panie... no cóż, minęły się z powołaniem. Nie miały charyzmy ani zbytniego pomysłu, jak nad nami zapanować i zorganizować czas (no i niestety "pomagały" sobie często krzykiem i mało przyjemnymi uwagami). Najgorzej wspominam taką jedną, starszej daty, o niecodziennym imieniu - nie wiem, co ta kobieta robiła w tym miejscu. Ona po prostu nie znosiła dzieci - widać, że męczyła się z nami podobnie jak my z nią. Zastanawiam się, jak to wygląda obecnie.
(2025.12.21)
Powrót do komentarzy