Wybrany wątek opinii
A może tak wyrywkowa kontrola nagrań audio-video z egzaminów?? Szczególnie dwóch takich egzaminatorów buraków w Elblągu co celowo jeszcze swoim podejściem podnoszą stres wśród egzaminowanych aby zwiększyć ilość oblewań.
Do moderacji
Odpowiedz
9
0
@StefanK - Tam od kilkunastu lat jest ta sama sytuacja i słychać te same głosy, że egzaminatorzy to nadęte czerwone warzywa, siedzą jak kołki, pyskują i podnoszą ludziom poziom stresu. Do tego wielokrotnie wymuszone oblania poprzez trudne do stwierdzenia sytuacje, wyłącznie subiektywne. Dobrze że mam to coś już dawno za sobą. Nie pozdrawiam.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0