UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Popatrzcie na olsztyn były protesty a władze i tak budują ul. nowobaltycka. tam myślą o tym by miasto żyło a w Elblągu grupka cwaniakow blokuje rozwoj miadta. Budować i tyle a komu nie pasuje wyprowadzka.
Popatrzcie na olsztyn były protesty a władze i tak budują ul. nowobaltycka. tam myślą o tym by miasto żyło a w Elblągu grupka cwaniakow blokuje rozwoj miadta. Budować i tyle a komu nie pasuje wyprowadzka.