Wybrany wątek opinii

Władze Holandii przyjęły ustawę, która wprowadzi ogólnokrajowy zakaz używania fajerwerków po Sylwestrze 2025 roku, a nadchodzący sylwester będzie ostatnim, podczas którego obywatele będą mogli kupować i odpalać fajerwerk. Na taką samą ustawe czekamy w Polsce :-)
(2025.12.13)
Mów za siebie, ja nie czekam, a Holandia to żaden wzór do naśladowania.
(2025.12.13)
Powrót do komentarzy