Wybrany wątek opinii
Władze Holandii przyjęły ustawę, która wprowadzi ogólnokrajowy zakaz używania fajerwerków po Sylwestrze 2025 roku, a nadchodzący sylwester będzie ostatnim, podczas którego obywatele będą mogli kupować i odpalać fajerwerk. Na taką samą ustawe czekamy w Polsce :-)
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Mów za siebie, ja nie czekam, a Holandia to żaden wzór do naśladowania.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1