Wybrany wątek opinii

O, zwolennik zimnych term w Lidzbarku. Nawet w niemieckiej prasie został ten fakt opisywany... jako skrajna niegospodarność. Brawo wyborcy tego pana.
(2025.12.12)
Powrót do komentarzy