UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O, zwolennik zimnych term w Lidzbarku. Nawet w niemieckiej prasie został ten fakt opisywany... jako skrajna niegospodarność. Brawo wyborcy tego pana.


Anuluj