UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O, zwolennik zimnych term w Lidzbarku. Nawet w niemieckiej prasie został ten fakt opisywany... jako skrajna niegospodarność. Brawo wyborcy tego pana.
O, zwolennik zimnych term w Lidzbarku. Nawet w niemieckiej prasie został ten fakt opisywany... jako skrajna niegospodarność. Brawo wyborcy tego pana.