UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie rozumiem. Polska wpłaca unii pieniądze. Unia, po sporym okrojeniu nam te pieniądze, z łaski oddaje, a my się tu cieszymy i podskakujemy z radości. Co musiano zrobić z umysłami niektórych, że mamy taki stan rzeczy.


Anuluj