UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Poszły na premie, podwyżki i wycieczki, przecież wiesz że szkoła ma najdłużej wolne i trzeba żyć. Po co Ci nazwiska ? Wystarczy spojrzeć kto rządzi w szkole z dotacją i wszystko jasne.
Poszły na premie, podwyżki i wycieczki, przecież wiesz że szkoła ma najdłużej wolne i trzeba żyć. Po co Ci nazwiska ? Wystarczy spojrzeć kto rządzi w szkole z dotacją i wszystko jasne.