Wybrany wątek opinii
"... w kryzysie.... " aż się boję jak ten język nasz, będzie brzmiał za ileś tam lat. Puki co ja na razie jestem w kryzysie senności i w kryzysie potrzeby wypicia kawy. A kiedyś miałem kryzysową narzeczoną.
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
Tak się martwisz o przyszłość polszczyzny, że "puki co" zapomniałeś o ortografii... Brawo ty!
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@Dotkor Etker - :-)DDDDD
(tażam się pod biurkiem... )
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
ja tez sie tarzam
Do moderacji
Odpowiedz
1
0