Wybrany wątek opinii

"... w kryzysie.... " aż się boję jak ten język nasz, będzie brzmiał za ileś tam lat. Puki co ja na razie jestem w kryzysie senności i w kryzysie potrzeby wypicia kawy. A kiedyś miałem kryzysową narzeczoną.
(2025.12.10)
Tak się martwisz o przyszłość polszczyzny, że "puki co" zapomniałeś o ortografii... Brawo ty!
Dotkor Etker (2025.12.10)
@Dotkor Etker - :-)DDDDD (tażam się pod biurkiem... )
(2025.12.10)
ja tez sie tarzam
(2025.12.10)
Powrót do komentarzy