UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"... w kryzysie.... " aż się boję jak ten język nasz, będzie brzmiał za ileś tam lat. Puki co ja na razie jestem w kryzysie senności i w kryzysie potrzeby wypicia kawy. A kiedyś miałem kryzysową narzeczoną.


Anuluj