Wybrany wątek opinii
Cóż brak słów, często widuję elbląską milicję w pobliżu nowej Holandii śpiących w radiowozie oczywiście silnik na chodzie dzwoniłem kilku krotnie na komendę żeby zrobili coś z tym w odpowiedzi usłyszałem cytuję, przeszkadza to Panu, albo jest Pan nie wiary godny, lub pytanie czy milicjanci wymagają pomocy medycznej, nawet nie pokuszę się jak niski poziom reprezentują przedstawiciele MO...
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Do moderacji
Odpowiedz
0
1