Wybrany wątek opinii

Cóż brak słów, często widuję elbląską milicję w pobliżu nowej Holandii śpiących w radiowozie oczywiście silnik na chodzie dzwoniłem kilku krotnie na komendę żeby zrobili coś z tym w odpowiedzi usłyszałem cytuję, przeszkadza to Panu, albo jest Pan nie wiary godny, lub pytanie czy milicjanci wymagają pomocy medycznej, nawet nie pokuszę się jak niski poziom reprezentują przedstawiciele MO...
(2025.12.06)
Proszę wykonać fotografie radiowozów wraz z telefonem pokazującym datę i godzinę. Sprawdzimy.... mój mail mariuszlewandowski1966@gmail. com... A ja podjadę i sprawdzę czy tak jest. To że radiowozy stają na ulicy Czerwonego Krzyża a Policjantki i Policjanci robią zakupy widzę ale uważam że to akurat służbie nie uwłacza. Natomiast spanie na służbie zdecydowanie jaj uwłacza Proszę podać kiedy i na jaki numer Pan dzwonił z informacją. Niski poziom może nie do końca bo kilka interwencji zrobili naprawdę dobrze np. ostatnio szukali pracownika "Żaka" podejmując bardzo szybki obowiązki. Ale co do kadry wyższego szczebla się nie wypowiadam - przynajmniej na razie.
MariuszLewandowski-Fc (2025.12.06)
Powrót do komentarzy