UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cóż brak słów, często widuję elbląską milicję w pobliżu nowej Holandii śpiących w radiowozie oczywiście silnik na chodzie dzwoniłem kilku krotnie na komendę żeby zrobili coś z tym w odpowiedzi usłyszałem cytuję, przeszkadza to Panu, albo jest Pan nie wiary godny, lub pytanie czy milicjanci wymagają pomocy medycznej, nawet nie pokuszę się jak niski poziom reprezentują przedstawiciele MO...