UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pani Ania i Pan Mateusz to najwspanialsi ludzie na świecie. Ich ludzkość polega na niesieniu pomocy stworzeniom, którym cierpienie zadają "ludzie". Nikt z tych, co piszą tu bzdurne komentarze nie byłby w stanie robić tego, co oni nawet w jednym procencie. Dlatego właśnie piszą te bzdury i dywagują czy pies umiera czy zdycha. Dla kogoś, kto ma wykształcone uczucia wyższe, nawet mucha może umierać. A Matołek i człowiekowi przypisze zdychanie. Zamiast marnować energię na głupoty pomóżcie temu wspaniałemu ośrodkowi dla zwierząt pomagać. Zajrzyjcie na jego facebooka, zobaczcie co się tam dzieje. Nie uwierzycie, ile Ci ludzie robią dobra. Sypnijcie ich zwierzętom groszem. Pani Aniu, Panie Mateuszu gorąco Was pozdrawiam. ED