Wybrany wątek opinii
Czekam już tylko na komentarz Pana Mariusza Lewandowskiego który jako jedyny będzie w stanie merytorycznie opisać oprawę Pani Kasi. Każdy komentarz powyżej jest nic nie warty. Miłego weekendu i świętego Mikołaja.
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
Akurat mi się wyświetlają te komentarze poniżej, a nie powyżej, więc Twój komentarz jest nietrafny :)
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Trafny bo twój komentarz jest powyżej mojego.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2