UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czekam już tylko na komentarz Pana Mariusza Lewandowskiego który jako jedyny będzie w stanie merytorycznie opisać oprawę Pani Kasi. Każdy komentarz powyżej jest nic nie warty. Miłego weekendu i świętego Mikołaja.


Anuluj